-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
E1 E0 Çevre Standartları ile Laminat Duvar Panelleri
| Renk: | Çeşitli seçenekler mevcut |
|---|---|
| Türü: | duvar panelleri |
| Uygulama: | Konut, ticari ve konaklama ortamlarındaki iç duvarlar |
İç duvar kaplamaları için dekoratif embossed veneer panelleri 2400mm
| Temel malzeme: | MDF/Kontrplak |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Türü: | 3D Duvar Paneli |
Meşileye yapıştırılmış MDF duvar panelleri, duvar levhaları 9mm-18mm kalınlığında.
| Adı: | Laminat Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Dekoratif Laminat Ses Eşitliği Duvar Paneli 600x1200 1200x2400mm Otel Ofisi İçin
| Adı: | Laminat Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Düz Laminat Ses kesici Duvar Panelleri Ofis Oteli için Özel Boyutlu MDF
| Adı: | Dekoratif Laminat Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Ev ve ofis iç mekanları için Premium Çıkartma Finer Panelleri 2400mm
| Temel malzeme: | MDF/Kontrplak |
|---|---|
| Boyut: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |
Noble Walnut Flat Laminate Duvar Panelleri, Duvarlar İçin Ses Dayanıklı Paneller
| Adı: | Dekoratif Laminat Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Lastik ses geçirmez paspas Yüksek polimer akustik bariyer 2mm kalınlığı
| Temel malzeme: | Kauçuk,metal tozu ve çeşitli katkı maddeleri |
|---|---|
| Bitir.: | Siyah |
| Boyut: | 610*610mm |
E1 Sınıf Çukurlu Akustik Paneller Ses emici Duvar Panelleri 0.9 NRC CE FSC Sertifikalı
| Uygulama: | Ofisler, konferans salonları, oditoryumlar, restoranlar vb. |
|---|---|
| Kurulum: | Doğrudan duvara veya tavana yapışkan veya mekanik klipslerle |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama/Melamin/Hpl Yangına Dayanıklı |
E1 Sınıfı İç Ses emici için Süper Mikro Perdorated Akustik Paneller
| Ambalaj bilgileri: | W200mm*L2400mm*T 15mm: Paket başına 6 parça, tek paketin boyutu W230m*L2430mm*T130mm, paket başına 2 |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | TT :50% depozito Bakiyesi sevkiyattan önce |

