-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Gürültü azaltma ve yaratıcı iç tasarım için akustik paneller
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Alüminyum bal çekirdeği ile yenilikçi mikro-perforasyonlu akustik paneller
| Ses Emme: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Boyut: | 600*1200 |
Mimari Mekanlarda Ses Kalitesini Artırın Oluklu Akustik Panel Çözümleri
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
E0 Çevre Koruma Oluklu Akustik Paneller Çağdaş Projelerde
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Winego Ses emici panelleri Elegant tasarımla karışım işlevselliği
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
İç mekan projeleri için ses dostu ortamlar oluşturun
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Yüksek Performanslı Ses Alanları için Premium Yangına Hazır Çukurlu Akustik Paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
İç tasarım ve akustik için sanatsal ses emici paneller
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Ses kontrolü ve iç güzelliği için Premium Art akustik paneller
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Çevre dostu sanatsal akustik paneller gürültü kontrolü ve ses açıklığı için
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |

