-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Winego Groove Panel Sistemleri Akustik Konfor ve Şık Ortamlar İçin Üretildi
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Sanatsal Çukurlu Akustik Paneller, MDF Ses emici Duvar Panelleri Modern Tasarım
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Duvar için farklı renklerde modern çukurlu akustik paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Mekanınızı zarif ve verimli sanat akustik panelleriyle güzelleştirin
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Elite akustik ortamlar için süper mikro delikli akustik panel
| Adı: | Art Micro-Peringed Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Mikro-perforasyonlu Akustik Panel Gürültü azaltımı için zarif bir çözüm
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Mdf |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Alüminyum çekirdeği ve ahşap kaplama / laminat finişi ile mikro delikli akustik panel
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Size: | 600*1200 |
Gürültü Kontrolü ve Estetik Geliştirme için Sanatsal Akustik Paneller
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Gürültü azaltma ve yaratıcı iç tasarım için akustik paneller
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Premium Süper Mikro Perforasyonlu Ses Kontrolü ve Modern İç mekanlar için Akustik Panel
| Adı: | Art Micro-Peringed Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |

