-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Yangına Dayanıklı Yükseltilmiş Akustik Tasarımlı Oluklu Paneller Üstün Ses Ortamları İçin
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
En iyi ses kalitesi ve görsel etki için tasarımcı akustik paneller
| Name: | Art acoustic panel |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Üstün ses emicilik ve şık dekor için üst düzey sanat akustik panelleri
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Gürültüsüz bir çevre için Ultra Absorbent Süper Mikro Perforasyonlu Akustik Panel
| Adı: | Art Micro-Peringed Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Yüksek kaliteli iç mekanlar için lüks süper mikro delikli akustik panel
| Adı: | Art Micro-Peringed Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Ses emicilik ve lüks çekiciliği için süper mikro delikli akustik panel
| Adı: | Art Micro-Peringed Akustik Panel |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Çok fonksiyonel alanlar için Winego Çukurlu Paneller kullanarak Gürültüsiz Bir Deneyim Oluşturun
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Kültürel Mekanlar için Winego Oluklu Duvar Panelleri ile Denge Stil ve Sessizlik
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Eğitim ve Kamusal Kullanım İçin Temiz Ses Manzaraları Elde Edin Doğrusal Oluklu Paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Sessiz ve açık iç mekanlar için etkili bir şekilde kontrol et Echo Winego Çukurlu Çukurlu Paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |

