-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Modern lüks ahşap slayt akustik panel stüdyo için zarif fasulye finişi
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Mikro-perforasyonlu akustik panel, işlevsellik ve estetiğin mükemmel bir karışımı.
| Ses Emme: | Bir alanda yankı ve yankılanmayı azaltır |
|---|---|
| Malzeme: | Mdf |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Ticari alanlarda sorunsuz akustik entegrasyon için mikro delikli akustik paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Çeşitli Renk Seçenekleri Tavan ve Duvar için Alüminyum Perforasyonlu Akustik Panel
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-01 |
Hastaneler ve klinikler için nem geçirmez alüminyum delikli akustik panel
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-03 |
Tasarım Estetiği Alüminyum Perforasyonlu Akustik Panel Alışveriş merkezi için
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-02 |
Odalar için Ekolojik ve Yüksek NRC Alüminyum Perforasyonlu Akustik Panel
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-04 |
Çok Yönlü Kurulumlar için Özelleştirilebilir Mikro Delikli Akustik Paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Üstün düşük frekanslı gürültü kontrolü için mikro delikli ses emici paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Uzaya duyarlı projeler için maliyet etkisi olan süper mikro delikli akustik paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

