-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Modern iç mekanlar için çevre dostu mikro delikli akustik duvar ve tavan panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Yangın güvenliği yapısı ile Premium Ses emici Mikro Perforasyonlu Panel Sistemi
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Yüksek polimer kokusuz ses yalıtımı filtı 610x610mm Ses yalıtımı odaları için
| Temel malzeme: | Kauçuk,metal tozu ve çeşitli katkı maddeleri |
|---|---|
| Bitir.: | Siyah |
| Boyut: | 610*610mm |
Düz Dekoratif Laminat Duvar Taşlarının Düzleştirilmesi 600x600 600x1200mm
| Adı: | Dekoratif Laminat Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Organik olmayan malzemeler E1 Sınıfı Ekoloji dostu Otel odası için ses yalıtımı panosu
| Ambalaj bilgileri: | Büyük siparişler için LOGO hizmeti KÖŞE KORUMA PALETİ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | TT :50% depozito Bakiyesi sevkiyattan önce |

