-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Süper Mikro Perforat Akustik Ahşap Paneller Ses emici 600x1200 1200x2400mm
| Türü: | Süper mikro delikli akustik panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Ticari stüdyo için şık dekoratif delikli akustik ahşap paneller
| Ses Emme: | Yüksek |
|---|---|
| Yangına dayanıklı: | A sınıfı |
| Temel malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
Yüksek NRC Doğal Finer Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller Ticari Ofisler İçin
| Ses Emme: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Yangına dayanıklı: | A sınıfı |
| Temel malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
Ev dekorasyonu için büyük ses emici delikli akustik ahşap paneller
| Temel malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/HPL yangına dayanıklı/PU Boya |
Dekoratif Doğal Finer Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller E1 Sınıfı
| Ses Emme: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E1 notu |
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
Ateş Geri Dayanıklı Finer Ahşap Çubuk Akustik Ahşap Panel Üstün Ses Emimi
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Mikro Perforasyonlu Dekoratif Akustik Ahşap Paneller Ses Döşeme 12mm 15mm 18mm Kalınlığı
| Türü: | Mikro delikli akustik panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Oditoryum Ses emici için ahşap kaplama delikli akustik ahşap paneller 0.9NRC
| Ses Emme: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Yangına dayanıklı: | A sınıfı |
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO |
Yapraklı Ahşap Slat Acoustic Wood Panels For Walls Soundproof Banding Factory Supplier Yapraklı Ahşap Panelleri Duvarlar için Ses İzinli Bant Fabrikası Tedarikçi
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Ofis iç mekanları için premium bitirme mikro delikli akustik ahşap paneller
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/HPL yangına dayanıklı/PU Boya |

