-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Modern Tasarımlı Çıkartma Finer Akustik Paneller Ofis Kullanımı için 1200x2400mm
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF/Kontrplak |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal / renkli resim |
| Boyut: | 1200*2400mm |
Bal çekirdeği ile yüksek performanslı mikro-perforasyonlu akustik panel
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | petek alüminyum |
| Size: | 600*1200 |
Ses kontrolü için premium Honeycomb Core mikro-perforasyonlu akustik paneller
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | petek alüminyum |
| Size: | 600*1200 |
Stüdyo için kare şekilli Ahşap QRD Akustik Diffuser Geliştirilmiş Ses Dağınıklığı
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 600*U 600*Y 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Müzik Stüdyosu için 3 boyutlu Ahşap Akustik QRD Ses Diffuser
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 350*U 600/1200/1800/2400*Y 350mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Alüminyum Çerçeve Akustik Booth Ses Dayanıklı Taşınabilir Oda CE Sertifikalı
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | TT :50% depozito Bakiyesi sevkiyattan önce |
Çeşitli bitirme baskılı dekoratif kaplama duvar panelleri kolay yükle 2400mm
| Temel malzeme: | MDF/Kontrplak |
|---|---|
| Boyut: | 1200*2400mm |
| Kontrol Yolu: | CNC |
Estetik Güzellik 3D Dekoratif Duvar Panelleri 2400mm E1 Sınıfı kaplama tahtası
| Temel malzeme: | MDF/Kontrplak |
|---|---|
| Boyut: | 1200*2400mm |
| Türü: | 3D Duvar Paneli |
Yenilikçi Tasarım Ev Dekorasyonu İçin Çıkıntılı Finer Duvar Panelleri 2400mm
| Temel malzeme: | MDF/Kontrplak |
|---|---|
| Boyut: | 1200*2400mm |
| Türü: | 3D Duvar Paneli |
İç tasarım için 3 boyutlu zarif embossed veneer duvar panelleri 2400mm
| Base materiall: | MDF/Plywood |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |

