-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Etkili Gürültü Yönetimi ve Şık İç mekanlar için Üstün Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Etkili Gürültü Kontrolü ve Estetik Cazibe İçin Yüksek NRC Duvar Sanatı Akustik Panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Konut ve ticari alanlar için çok yönlü ahşap slayt akustik paneller
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Yüksek Ses Kontrolü ve Tarzı İçin Modern Ahşap Kayalık Akustik Paneller
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Gelişmiş ses ve dekor için sürdürülebilir ahşap slayt akustik paneller
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Premium Ahşap Kayalık Akustik Panel Modern Alanlar İçin Şık Akustik Çözüm
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Lüks Ahşap Çubuk Akustik Panel Şık ve Etkili Ses Çözümü
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Gürültü azaltma ve iç harmoni için ahşap slayt akustik paneller
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Modern iç mekanlar ve gürültü yönetimi için zarif ahşap slayt akustik paneller
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Modern iç tasarım ve ses kontrolü için şık ahşap slayt akustik paneller
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |

