-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Özel Sanat Akustik Panelleri, Sanatsal Ses Eşitliği Panelleri Bir Sınıf Yangına Karşı
| Ambalaj bilgileri: | Büyük siparişler için KÖŞE KORUMA LOGOLU PALET hizmeti |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | TT :50% depozito Bakiyesi sevkiyattan önce |
Gürültü azaltma ve görsel uyum için şık ahşap slayt akustik paneller
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Ses optimizasyonu için işlevsel ve şık ahşap slayt akustik panelleri
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Modern Ahşap Çubuk Akustik Paneller Melamine Finish Gürültü Azaltması
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Daha iyi ses emicilik ve doğal estetik çekiciliği için ahşap slayt akustik panelleri
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
İç ses yalıtımı kırmızı yangına dayanıklı MDF ile 2440mm oluklu akustik paneller
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici ve MDF |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin: | Melamin |
| Standart boyut: | 133/197*2440mm standart diğer özelleştirilmiş |
Melamine MDF Çukurlu Akustik Paneller 133x2440mm 197x2440mm Tavan ve Duvar için
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici ve MDF |
|---|---|
| Bitir.: | Melamin |
| Standart boyut: | 133/197*2440mm standart diğer özelleştirilmiş |
Tasarım ve Gürültü Azaltması İçin Gelişmiş Ahşap Çubuk Akustik Panelleri
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Sessiz ve Şık İç İç İç İç İç İçerisi için Özelleştirilebilir Ahşap Kayalık Akustik Paneller
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Rafine ses ve stil için premium ahşap slatt akustik paneller
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |

