-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Winego Tarafından Akıllı Ses Manzaraları Oluşturun Çevre Dostu Akustik Paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Özel Sonlandırma Ses emici Duvar Paneli Çukurlu Ahşap Akustik Paneller Fransa A+
| Adı: | Özelleştirilmiş Balıklar Ses Emici Duvar Paneli Yivli Ahşap Akustik Paneller |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL veya özelleştirilmiş |
Son Serenity İçin Farklı Renklerde Modern Ahşap Çubuk Akustik Paneller
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Ev ve Ofisler İçin Yüksek Kaliteli Ahşap Kaynak Akustik Paneller
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Modern alan için yüksek yoğunluklu ahşap slayt ses panelleri kurulumu kolay
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Ses emici ve estetik tasarım için yüksek kaliteli akustik paneller
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Mikro-perforasyonlu Akustik Panel Özelliklendirilebilir Bitirme ile Gelişmiş Ses yalıtımı
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Mdf |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Alüminyum çekirdeği ve ahşap kaplama / laminat finişi ile mikro delikli akustik panel
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Size: | 600*1200 |
Kamusal Alanlarda Winego Groove Panelleri ile Görsel ve Akustik Dengeyi İyileştirin
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Doğal Estetiği ve Üstün Akustikleri Deneyin
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |

