-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Sessiz ve zarif iç mekanlar için pürüzsüz akustik ahşap slayt panelleri saf renk
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Melamin Üç tarafı kaplamalı |
İç MDF Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller, Duvarlar için Akustik Ses Panelleri OEM
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Elegant ses kontrolü ve iç mekan iyileştirme için akustik ahşap slayt panelleri
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
sofistike ses çözümleri için rafine akustik ahşap slatt panelleri
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
600mm uzunluğu 1200mm Oditoryum Akustik için Ahşap Akustik Diffuser Panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 540*U 600/1200/1800/2400*Y 158mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Ekoloji dostu Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Yükseltilmiş İç ortam için
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Melamin Üç tarafı kaplamalı |
FSC sertifikalı konser salonları kayıt stüdyoları için ahşap akustik difüzör panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
| Bakım: | Temizlenmesi kolay |
Sanatsal Geometrik PET 3D Ahşap Çubuk Akustik Duvar Panelleri Boyalı
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side covered |
Kauçuk Katı Ahşap Akustik Difüzör Panelleri Daha İyi Ses Yansıtıcılık ve Açıklık
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 600*U 600*Y 250mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
HPL Finish Studio Duvar ve Tavan için Mikro Perforasyonlu Akustik Duvar Panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

