-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Tavan Duvarı Slated Akustik Ahşap Paneller, Akustik Ahşap Paneller 12mm HDF 9mm PET
| Temel malzeme: | Siyah HDF |
|---|---|
| Bitir.: | kaplama |
| Geri: | Siyah PET |
Ses emici dekorasyon için 15mm 18mm 21mm kavrulmuş akustik ahşap duvar panelleri
| Temel malzeme: | E1 MDF/ FR MDF / A SINIF PANOSU |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / HPL |
| Geri: | Siyah polar / Siyah kumaş / Soundtex polar |
Perforated Suspended Ceiling System Akustik ses yalıtımı panelleri 600x600mm Ahşap
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Ekolojik Arkadaşlık Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ses emici 2400mm E0 Derecesi
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Garanti: | 2 yıl |
0.7 NRC Mikro Perforasyonlu Akustik Ahşap Duvar Panelleri Ses emicilik ve dekorasyon
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Modern Tarzı Yapıştırma Akustik Perforasyonlu Ahşap Paneller Konut Ofisi İçin
| Ses Emme: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Yangına dayanıklı: | A sınıfı |
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
12mm 15mm 18mm Mikro Perforasyonlu Perforasyonlu Ahşap Akustik Duvar Panelleri Modern Stil
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/HPL yangına dayanıklı/PU Boya |
Ekonu Azaltın ve Akustik Ahşap Yün Akustik Panelleri Hastaneler İçin Geliştirin
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Yuvarlak delik yapısı Akustik delikli ahşap paneller 2400mm 0.9NRC CE FSC
| Ambalaj bilgileri: | W600mm*L1200mm*T 15mm: Paket başına 6 adet, tek paketin boyutu W615m*L1240mm*T130mm, paket başına 46 |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | TT :50% depozito Bakiyesi sevkiyattan önce |
Yüksek NRC MDF Akustik Ahşap Çubuk Panelleri, Ofis Çubuklı Ahşap Akustik Panelleri
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |

