-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Ses Dayanıklı Ceviz Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Ekolojik Arkadaşlıklı Mühendislik Yapımı Finish
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Ahşap Finer Meşe Akustik Ahşap Duvar Panelleri Modern Stil Ses Dayanıklı 0.85NRC
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
OEM Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller, Akustik Ahşap Duvar Panelleri BS476 PART7 Sertifikalı
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Açık ve Kaplayan Ses Deneyimi Ahşap Değişken Akustik Diffuser Panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 300/600*U 2400*Y 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Veneer Banding Akustik Ahşap Kayalık Paneller 2400mm Ahşap Kayalık Duvar Kelepçeleri Özel
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
Isı İzolasyonu Akustik Ahşap Yün Duvar ve Tavan Panelleri 0.9NRC Dekoratif
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Yüksek ses kontrolü ve netliği için gelişmiş ahşap akustik difüzör panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Dengeli ve net ses performansı için yüksek kaliteli akustik difüzör panelleri
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Optimal ses dağılımı için hassas tasarlanmış değişken akustik difüzyon panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 300/600*U 2400*Y 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Dengeli ses ve şık iç tasarım için ahşap akustik difüzör panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |

