-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Ticari akustik duvar paneli için eko sertifikalı mikro delikli kaplama
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM Doğal Renkli Akustik Ahşap Yün Tablosu Çevre Koruma E1 Sınıfı
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Felt Destekli Akustik Ahşap Kaynak Panelleri W600xL2400xT21mm
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Melamine yüzey akustik ahşap slayt panelleri 2400mm uzunluk iç dekorasyon için
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
Yapıştırma Yapısı Çubuk Akustik Duvar Panelleri, Ahşap Akustik Tavan Kelepçeleri 600x2400mm
| Temel malzeme: | Siyah HDF |
|---|---|
| Bitir.: | kaplama |
| Geri: | Siyah PET |
Nobel Ceviz Ahşap Çubuklu Akustik Duvar Panelleri 600x2400 600x3000mm Çubuklu Ahşap Panelleri
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
Melamine Kapak Akustik Ahşap Çubuk Panelleri 2400mm, Çubuklu Akustik Duvar Panelleri OEM
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
E1 Sınıf Akustik Sanat Panelleri Ses emici 0.8 Yüksek NRC 600x600 1200xL600mm
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E1 notu |
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
Anti-mikrobiyal Akustik Ahşap Yün Panelleri 600x1200mm Ofis için Nem Karşıtı
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Özel Modern Sanatsal Ses Eşitliği Panelleri, Sanatsal Akustik Duvar Panelleri CE FSC
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E1 notu |
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |

