-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Ahşap Perforated Akustik Ahşap Tavan Panelleri Ses emici ve Sanat Dekorasyonu
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Kayıt stüdyoları için OEM Yükseltme Ses Açıklığı Ahşap Akustik Diffuser Panelleri
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 300/600*U 2400*Y 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
İç mekan müzik salonu dekorasyonu için MDF Ahşap Çukurlu Akustik Duvar Panelleri E1 E0 Koruma
| Adı: | MDF Kereste Oluklu Akustik Panel İç Müzik Salonu Ahşap Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Mikro Perforasyonlu Akustik Ahşap Tavan Panelleri, Ses Dayanıklı Tavan Kelepçeleri 600x600mm
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Sanatsal Tasarımlar Akustik Ahşap Tavan Panelleri Ses emici Asılı Tavan Kelepçeleri
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Siyah Renkli Akustik Ahşap Çubuk Panelleri Otel Dekoru İçin Poliester Elyaf MDF
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400/3000*T21mm |
Ateş Direnci Akustik Ahşap Yün Tavan Panelleri Üçgen Şekli Modern Ofis için
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Aestetik alanlar için özel renkli yarıklı akustik ahşap duvar panelleri 15 mm
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici ve MDF |
|---|---|
| Model: | GA9-2 |
| Standart boyut: | 133/197*2440mm standart diğer özelleştirilmiş |
Herhangi bir ortamda şık ses kontrolü için Siyah Akustik Ahşap Kaynak Panelleri
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Ses emici asılı ahşap panel tavan, delikli ahşap akustik paneller 12mm
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |

