-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Akustik Performansı Optimize Eden Özelleştirilebilir Oluklu Ahşap Paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Mikro Perforasyonlu Akustik Absorpsiyon Panelleri, Ses Absorpsiyon Yaprakları 600x600 600x1200
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Ses yalıtımı ve stil geliştirme için üstün akustik sanat panelleri
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Ses için Winego delikli ahşap panelleri ile sessiz lüks keşfedin
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Katı Ahşap QRD Akustik Difüzyon Panelleri PU Boya Dönüştürme Doğal Ahşap Rengi
| Temel malzeme: | Odun |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 100*U 2400*Y 25mm |
| Türü: | Akustik Difüzör |
Yüksek ses kontrolü ve şık iç mekanlar için akustik sanat panelleri
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Transform Interiors Yüksek Performanslı Akustik Oluklu Paneller Yangın Geciktiricili MDF
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
100 mm kalınlıkta ahşap akustik difüzör panelleri E1 Sınıfı Ses Açıklığı için
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 600*U 600*Y 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Duvarlar için özelleştirilebilir bitirme ahşap akustik difüzör panelleri 250 mm kalınlığında
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 600*U 1200*Y 250mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Modern İç Mekanlar için Yangın Dirençli Yüksek Kaliteli Oluklu Akustik Duvar Panelleri
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |

