-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Ses yalıtımı ve iç dekorasyon için akustik sanat panelleri
| Adı: | Sanat akustik paneli |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Asılı akustik tavan panelleri Ses emici tavan sistemleri 12 mm kalınlığı
| Akustik Performans: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Odun |
| Uygulama: | Ticari, Eğitimsel, Konut |
Mdf Ceiling System Soundproof Wood Panels Fireproof and Waterproof Panels
| Base materiall: | Wood |
|---|---|
| Environmental Protection: | yes |
| MOQ: | 50PCS |
Doğal / Boya Rengi Akustik Ahşap Yün Panelleri Uzun Süren Ses yalıtımı
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Çarpışma Direnci Akustik Ahşap Yün Panelleri 15mm 20mm 25mm Kalınlığı
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Ses emici akustik ahşap slayt duvar paneli Siyah Felt Destekleme 0.85 NRC
| Temel malzeme: | Siyah HDF |
|---|---|
| Bitir.: | kaplama |
| Geri: | Siyah PET |
Gürültü Kontrolü Duvarlar ve Tavanlar için Akustik Ahşap Çubuk Panelleri 600x2400mm
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | MDF + Polyester Elyaf |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
İç dekorasyon Akustik Ahşap tavan panelleri Düz yüzey asılı ahşap tavan karoları
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
12mm Kalınlığı Akustik Ahşap Tavan Panelleri Gürültü emici Tavan Kelepçeleri Düz Kenar
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Toptan Akustik Ahşap Yün Panelleri, Ahşap Yün Ses emici panelleri 0.9 NRC
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |

