-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
İç dekoratif ses emici duvar panelleri mikro delikleme CE FSC sertifikalı
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Siyah meşe akustik ahşap slayt duvar panelleri 600x2400mm 0.85 NRC Ses emici
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Renk: | Kara Meşe |
Yüksek Çarpışma Direnci Ahşap Yün Akustik Duvar Panelleri Otel Dekoru İçin Altıgen Şekli
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Akustik Ahşap Ses Yayıcı Panelleri Çoklu Dönüşümler Daha Sağlıklı İç Mekan
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
| Bakım: | Temizlenmesi kolay |
Üç taraflı ahşap kaplama slayt duvar akustik paneli Ceviz E0 Sınıfı 21 mm kalınlığı
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
İyi Dayanıklılık Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller Kolay Kurulum
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/HPL yangına dayanıklı/PU Boya |
Renkli Boyama Ahşap Yün Akustik Paneller Özel Şekiller Dekorasyon
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
Gürültü yalıtımı ve yaratıcı ifade için çok yönlü ahşap yün akustik paneller
| Temel Malzemeler: | Yün Elyaf/İnorganik Çimento |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal renk/Boyama rengi |
| Boyut: | Genişlik 600/1200*U 600/1200/2400*Y 15/20/25 mm |
15 mm 18 mm kalınlığında mikro delikli akustik paneller E1 Sınıf 0.8 NRC Ses emici
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E1 notu |
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
Özel Çaba Yoksun Kurulum Gri Siyah Filts Arka Çaplı Ahşap Çubuk Akustik Paneller
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Standart Mühendislik Kaplama |

