-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Mikro Perforasyonlu Ahşap Akustik Paneller Tavan ve Duvar İç Dekorasyonu
| Türü: | Mikro delikli ahşap akustik paneller iç dekorasyon tavan ve duvar |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Çukurlu MDF Ahşap Elyaf Akustik Paneller Klasik Tasarım Ses emici 2440mm
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / HPL |
Çukurlu Ahşap Akustik Paneller İç Konferans Salonu Ahşap Duvar Panelleri Ses emici
| Adı: | MDF Kereste Oluklu Akustik Panel İç Müzik Salonu Ahşap Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Mikro Perforasyonlu Akustik Duvar Ahşap Panelleri, Dekoratif Ses Koruma Panelleri 0.65 NRC
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Orta ve düşük frekanslar için mikro delikli ses emici akustik paneller
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Çatı ve duvarlar için eko dostu mikro delikli akustik paneller 15mm 18mm
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
İçi Dekorasyon Kamu Ofisi Tavan Montajı İçin Perforasyonlu Akustik Paneller
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Gürültü Yönetimi Yenilikçi Sanat Akustik Paneller Çeşitli Modeller 2400mm
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E1 notu |
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
Üstün Ses Dayanıklı Akustik Mikro Perforasyon Panelleri Finer veya Melamine Finish
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G590/1200*U590/1200/2420*T15/18mm |
Modern Evler İçin Sanatsal Ahşap Çubuk Akustik Paneller Üç Taraflı Sarma
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |

