-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Harmoniz iç mekanlar için zamansız ahşap slayt akustik paneller Üç taraflı bantlar
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Ekoloji dostu malzemelerle premium ahşap slayt ses panelleri zarif alanlar için
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
İç duvar için ahşap slayt akustik panelleri seçmek için çok yönlü renk
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Sanat Tasarımı ve Estetiği Toplantı Salonları İçin Çukurlu Akustik Panel
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Düzenlenebilir Tasarım Seçenekleri Çeşitli Uygulamalar İçin Çukurlu Akustik Panel
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Noise Reduction Wood Slat Acoustic Panel For Studios And Theaters Wall And Ceiling
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Duvar ve tavan için PET Filtresi Desteklemiş Modern Ahşap Kayalık Akustik Panel
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Stüdyolar ve Tiyatrolar için Çukurlu Akustik Panel ile Ses emilimini arttırın
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Çok yönlü uygulamalar için modern estetik çekiciliği olan yüksek NRC oluklu akustik panel
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Çağdaş Ahşap Çubuk Akustik Paneli Yenilikçi ve Özelleştirilebilir
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |

