-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Premium ses ortamları için Winego Çukurlu Paneller ile Akustik Tasarımı Yükseltin
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Elegant Ahşap Çubuk Akustik Panel Fonksiyonel ve Sanatsal Ses Emimi
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Toplantı odası için çevre dostu ve şık ahşap slayt akustik panelleri
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Restoran Dekorasyonu için Dekoratif ve Fonksiyonel Ahşap Çubuk Akustik Paneller
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Odak odası için ahşap tanesi doku ile zarif ahşap slayt akustik paneller
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Daha iyi ses açıklığı için kanatlı akustik panelle tiyatro akustiklerini geliştirin
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Tiyatrolarda etkili ses emilimi için yüksek NRC oluklu akustik panel
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Konferans Duvarı için Çukurlu Akustik Panel Seçmek için Çeşitli Bitirme ve Model
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Ses emici E1 CE FSC Fransa A+ onaylı Garde Çukurlu Akustik Paneller
| Adı: | oluklu akustik panel |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/Hpl Yangına Dayanıklı |
| Boyut: | Genişlik 133mm*2440/3000mm*T12/15/18mm Genişlik 197mm*2440/3000mm*T12/15/18mm |
Süper Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller MDF Tahta Gürültü Azaltımı 0.8 NRC
| Türü: | Mikro Delikli Akustik Panel |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |

