-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
0.85 NRC Ofis Tiyatro Oditoryumu ve Kilisesi İçin Çukurlu Akustik Ses Panelleri
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Modern Mimari İçin Oluklu Ahşap Panellerle Şık Akustik Düzenleme
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller Ses emici ve dekorasyon tavan sistemi
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF / HDF |
|---|---|
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / Melamin |
| Boyut: | Standart 600*600mm |
Modern Mikro Perforasyonlu Akustik Duvar Panelleri Toplantı Odaları için Finish Finish
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Stüdyo Duvar Uygulamaları için Veneer Mikro Perforated Akustik Duvar Panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
15mm 18mm 21mm Kalın Laminat Duvar Panelleri Otel Ofisi İçin Ses Döşeme
| Adı: | Laminat Duvar Paneli |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Mikro Perdorated Akustik Yapraklar Ses yalıtımı Dekoratif Ses emici paneli
| Ambalaj bilgileri: | G1200mm*U2400mm*Y 14mm: Paket başına 2 adet, tek paketin boyutu G1220m*U2415mm*Y 40mm, paket başına |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | TT :50% depozito Bakiyesi sevkiyattan önce |
Doğal Furnier Slated Ahşap Akustik Paneller HDF Malzemeleri Ses Dayanıklı CE FSC
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
Özel Aestetiği Akustik Kayak Duvar Panelleri Melamine Bitirme 600x2400mm
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
Özelleştirilebilir Estetik Sanatsal Akustik Paneller Tavan Dekoru İçin Yüksek NRC
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E1 notu |
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |

