-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Yangın önleyici ve MDF Çukurlu Akustik Paneller Duvar Dekorasyonu için Melamine Finish
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici ve MDF |
|---|---|
| Bitir.: | Melamin |
| Standart boyut: | 133/197*2440mm standart diğer özelleştirilmiş |
12mm 15mm Akustik Sanatsal Ses emici paneller Gürültü azaltma Yangına dayanıklı
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
0.95 NRC Kayıt stüdyosu için ses emici akustik duvar sanat panelleri
| Ses Emme: | 0,95 TL |
|---|---|
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Gürültü azaltımı ve tarzı için yüksek NRC ile özelleştirilebilir Sanat Akustik Panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
OEM Düşük Emisyonlu Sanat Akustik Paneller Ses emici Sürdürülebilir Malzemeler
| Çevre dostu: | E1 notu |
|---|---|
| Malzeme: | A sınıfı MGO levha,MDF,HDF,Çam çevre dostu MDF |
| Boyut: | G600/1200*U600/1200/2400*T12/15mm |
Akustik ve Estetik Rafine için Yüksek Performanslı Ahşap Kayalık Paneller
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin Üç tarafı kaplamalı |
Plywood Modüler Laminat Duvar Panelleri İç mekan Dekoratif Ses emici
| Temel malzeme: | Çevre Dostu Kontrplak |
|---|---|
| Bitir.: | Birçok renk ve damara sahip laminat |
| Boyut: | 200/400/600/800/1200*28000mm |
Ahşap Dekoratif Süper Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller Finish
| Türü: | Süper Mikro Delikli Ahşap Ses Emici Dekoratif Akustik Paneller |
|---|---|
| Boyut: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Kalınlığı: | 12/15/18mm veya diğer |
Özel Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller Nem Direnci 12mm 15mm 18mm
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/HPL yangına dayanıklı/PU Boya |
15mm 18mm Süper Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller İç Ses İzole Etme Dekoru
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO/Masif ahşap |
| Boyut: | G590/1200*U590/1200/2420*T15/18mm |

