-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Sıcak Mühürlü Ahşap Çubuk Akustik Panel İç duvar için Estetik ve Akustik
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Aestetik ihtiyaçları karşılamak için ahşap levhaların farklı şekillerinde akustik panelleri özelleştirin
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Duvar için farklı renkte modern ahşap slayt ses panelleri
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | 9mm Polyester Elyaf + 12mm MDF |
| Boyut: | G600*U2400*T21mm |
Özel ses geçirmez katı ahşap slayt akustik panelleri 21mm Kalınlığı 0.85 NRC
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çıta: | Odun |
| Odun: | Meşe, Ceviz, Beyaz Mumlu Ahşap |
Elegant Dekoratif Finer Ahşap Çubuk Akustik Paneller Felt Destek 0.85NRC E0 Sınıfı
| Ses Emme: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Çevre dostu: | E0 notu |
| Malzeme: | 9mm Polyester Fiber + 12mm HDF |
Açık ve dengeli akustik alanlar için premium ses difüzyon panelleri
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Çukurlu Kayıt Stüdyosu Akustik Paneller Yangın Geri Dolu 15mm 18mm 21mm Kalınlığı
| Adı: | Oluklu ahşap akustik panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Bitir.: | Kaplama / Melamin / HPL |
Özel mikro delikli ahşap tahta, yangına dayanıklı delikli ahşap tavan panelleri
| Malzeme: | MDF/A sınıfı MGO |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | Kaplama/Melamin/HPL yangına dayanıklı/PU Boya |
Stüdyo ve oditoryumlar için zarif ahşap kaplama delikli akustik panel
| Malzeme: | Standart MDF/kırmızı yangına dayanıklı MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | kaplama |
Okullar için çok yönlü bitirme ve çevre dostu delikli akustik panel
| Malzeme: | Standart MDF/kırmızı yangına dayanıklı MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | kaplama |

