-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Estetik Çekici Sanat Galerisi Duvarları İçin Mikro Perforasyonlu Akustik Panel
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Hotel Lobileri ve Salonları için Yumuşak Yüzey Mikro-Perforasyonlu Akustik Panel
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Hyperbolic Structure 3D Bulut Akustik Ses Difüzör Panelli Ev Tiyatrosu için
| Temel malzeme: | Yüksek yoğunluklu FRP Kalıp Preslenmiş |
|---|---|
| Bitir.: | Beyaz/Kırmızı... |
| Boyut: | 600*600 mm |
Ofis ve Konferans Odası için Dekoratif Finerli Mikro-Perforasyonlu Akustik Tahta
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Yaratıcı tasarım projeleri için mimari sınıflı mikro delikli paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Yayın ve ses stüdyoları için profesyonel mikro delikli paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Yüksek nemli ortamlar için nemden dirençli mikro delikli paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Entegre ses çözümleri için dikişsiz mikro delikli tavan panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Spor ve spor salonu tesisleri için yüksek etki mikro delikli paneller
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM 3D Duvar Sanatı Panelleri Ticari ve Oturma Odaları İçin Dekoratif MDF Taşları
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal/renkli resim |
| Boyut: | 1200*2400mm |

