-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
MDF Sanat 3D Dekoratif Duvar Paneli 12mm 15mm Ticari ve Ev Alanı için
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal / renkli resim |
| Boyut: | 1200*2400mm |
Yüksek NRC Mikro Perforated Paneller Stüdyo Duvarı için Yangın Yüzeyi
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Ev ve ticari için kaplama ile çevre dostu mikro delikli ses panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Ev ve ticari için kaplama ile çevre dostu mikro delikli ses panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Ev Duvarı için Yüksek NRC'li Ekolojik Dost Mikro Perforasyonlu Ses Paneli
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF/standart MDF/ |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
MDF Temel 3D Dekoratif Duvar Panelleri Doğal Ya da Renkli Boyamak 6mm 15mm Kalınlığı
| Temel malzeme: | Çevre Dostu MDF |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal / renkli resim |
| Boyut: | 1200*2400mm |
Daha Temiz ve Sessiz Alanlar için Sürdürülebilir Yangına Karşı Kanatlı Akustik Paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Ev Stüdyosu için Ekolojik Arkadaşlıklı Ahşap QRD Ses Diffuser 100mm Kalınlığı
| Temel malzeme: | Kauçuk masif ahşap/Çam ağacı/HDF |
|---|---|
| Boyut: | Genişlik 600*U 600*Y 100mm |
| Türü: | Ahşap difüzör WD serisi |
Dahili Dekorasyon İşletme Ofisi için Grafik Tasarım
| Temel malzeme: | MDF ahşap lifi |
|---|---|
| Bitir.: | Doğal kaplama seçenekleri arasında Beyaz Meşe, Siyah Meşe ve Siyah Ceviz bulunur |
| Boyut: | 1200*2400mm |
Gelişmiş Ses Kontrolü için Mikro Perforasyon Tasarımı ile Yenilikçi Akustik Panel Sistemi
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

