-
Akustik Ahşap Paneller
-
Akustik Ahşap Çubuk Panelleri
-
Perforasyonlu Akustik Ahşap Paneller
-
Mikro Perforasyonlu Akustik Paneller
-
Çukurlu Akustik Paneller
-
Sanat Akustik Panelleri
-
Akustik ahşap tavan panelleri
-
3 boyutlu dekoratif duvar panelleri
-
Laminat duvar panelleri
-
Kumaş Akustik Panelleri
-
Ahşap akustik difüzör panelleri
-
Polyester Akustik Paneller
-
Ses geçirmez paspas
-
Akustik Kabin
-
Akustik Ahşap Yün Panelleri
Daha iyi ses açıklığı için kanatlı akustik panelle tiyatro akustiklerini geliştirin
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Tiyatrolarda etkili ses emilimi için yüksek NRC oluklu akustik panel
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Stüdyolar ve Tiyatrolar için Çukurlu Akustik Panel ile Ses emilimini arttırın
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Çok yönlü uygulamalar için modern estetik çekiciliği olan yüksek NRC oluklu akustik panel
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Yüksek Performanslı Delikli Akustik Panel Ofisler ve Konferans Salonları için Yangına Dayanıklı
| Malzeme: | Standart MDF/kırmızı yangına dayanıklı MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | kaplama |
Yüksek Dayanıklılıklı Perforasyonlu Akustik Panel Müzeler için Estetik ve Fonksiyonel
| Malzeme: | Standart MDF/kırmızı yangına dayanıklı MDF |
|---|---|
| Boyut: | G600*U600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Bitir.: | Melamin |
Duvar için farklı renklerde modern çukurlu akustik paneller
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
Modern iç mekanlar için çevre dostu mikro delikli akustik duvar ve tavan panelleri
| Ses Emme: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Malzeme: | Kırmızı yangına dayanıklı MDF |
| Boyut: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Premium ses ortamları için Winego Çukurlu Paneller ile Akustik Tasarımı Yükseltin
| Adı: | Yivli MDF Ahşap Elyaf Akustik Panel |
|---|---|
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici MDF/ Standart MDF / A SINIFI MUHAFAZA |
| Yüzeyi bitirin: | Kaplama / Melamin / HPL |
İç ses yalıtımı kırmızı yangına dayanıklı MDF ile 2440mm oluklu akustik paneller
| Temel malzeme: | Yangın Geciktirici ve MDF |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin: | Melamin |
| Standart boyut: | 133/197*2440mm standart diğer özelleştirilmiş |

